+90 242 340 27 67

KURUMSAL

GÜNEY BALIKÇILIK

Tesisimiz; Antalya ili Merkez Aksu İlçesi, Antalya – Alanya karayolunun 300 metre kuzeyinde 1992 yılında kurulmuştur.

Toplam yerleşim alanı 3349 m2dır. İki kattan oluşan tesisimizde, birinci kat işleme ünitesi, soğuk depolar ve sosyal tesisler, ikinci kat ise idari bölüm ve sosyal tesisler (yemekhane) olarak kullanılmaktadır.

Tesisimiz ; “Su Ürünleri İşleme ve Değerlendirme Tesisi” vasfında olup, su ürünlerinin işlenerek dondurulup paketlenmesi yoluyla raf ömrünü uzatmak ve otel, tatil köyleri v.b. toplu tüketim alanlarına her mevsimde temiz,taze ve dondurulmuş ürün sağlamak prensibiyle çalışmaktadır.

Tesisimizde; ülkemiz deniz ve tatlı sularından avcılık yoluyla elde edilen her türlü su ürününün yanı sıra yetiştiricilik yoluyla elde edilmiş su ürünleri ile yurtdışından alınan ürünler de niteliklerine göre sınıflandırılmakta ve işlenmektedir. İşlenen ürünler HACCP ve ISO 22000/2005 Kalite Güvence Sistemleri ile hijyen ve sanitasyon kurallarına uyularak tüketiciye iletilmektedir.

Misyonumuz

Gıda sektöründe taze ve dondurulmuş su ürünleri üretimi ve sunumu alanında faaliyet gösteren fırmamızda müşteri istek ve beklentitilerini standartlar ve yasalar doğrultusunda zamanında ve her defasında hijyen koşullarına uygun şekilde karşılamaktır.

Kalite Politikamız

Güney Balıkçılık olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmeyi temel alarak ISO9001-2000 standartlarının şartlarına uyarak müşteri memnuniyetini ve müşteri şartlarını ilk hedef olarak yürütmek ve geliştirmek kalite politikamızdır.

Bu bağlamda sürekli iyileştirme için hedeflerimizi oluşturmak ve bu hedeflere ulaşmak taahütümüzdür.

Hedeflere ulaşmak için gerekli kaynakları sağlamak ve insan kaynaklarını sürekli eğiterek iyileştirmeyi sürekli kılmak tüm yönetimimizin sorumluluğundadır. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşteri odaklılık ve müşteri şartlarını taahhüt edilen zaman ve kalitede sağamak tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.